Кріплення “Кріпиш”
Для ідеально рівної
штукатурки та стяжки по маяках

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ

від 0,80 грн./шт.

(066)-276-69-48

(093) 465-04-59

Про кріплення

krepysh_ua

Кріплення для штукатурних маяків «Кріпиш» представляє собою оцинковану металеву пластину прямокутної форми з двома кріпильними вушками по краям та центральним отвором в рівень з саморізом.

Кріплення «Кріпиш» призначене для сухої установки маяків, дозволяє швидко і точно за рівнем встановити маячковий (штукатурний) профіль при виконанні таких робіт, як стяжка підлоги, штукатурка стін та фасадів.

shema1_fon_ua

Коротко про технологію встановлення маяків для штукатурки, за допомогою кріплень «Кріпиш».

1. Робимо розмітку під маяки, для цього відступаємо від кута 0,2 м та відбиваємо вертикальну лінію синькою. Повторюємо з кроком 1,2 м.

2. З кроком в 0,4 м по вертикалі свердлимо отвори під дюбелі 6*40. Вставляемо в дюбелі саморізи з надітим кріпленням (потрібні саморізи по дереву різної довжини, для того щоб підлаштуватися під шар штукатурки).

3. Використовуючи лазерний нівелір (рівень) чи за допомогою звичайного рівня та нитки, викруткою вкручуємо саморізи так, щоб їх головки вишикувалися в один рівень і площину.

4. Прикладаємо маяк та обжимаємо його вушками кріплення «Кріпиш».

5. Можна штукатурити. Аналогічний процес на підлозі або стелі.

Більш детальна інформація про технологію встановлення маяків, із застосуванням кріплень «Кріпиш», знаходиться в разділах сайту «ШТУКАТУРКА СТІН» та «СТЯЖКА ПІДЛОГИ».

Використання кріплень «Кріпиш» на порядок збільшуює точність та швидкість установки маяків, при цьому дозволяє негайно після установки приступити до нанесення розчину.

Кріплення «Кріпиш» дозволяє максимально «притиснутися до стіни» при установці маяків, що в рази зменьшує витрати матеріалу.

УВАГА! Рекомендуємо використовувати якісні маяки, нормальної жорсткості на рівній основі (наприклад, «КИЇВПРОФІЛЬ»).
 


ПЕРЕВАГИ КРІПЛЕНЬ «КРІПИШ»

perevahy_fon_ua

 

^